Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Набув чинності Закон про продовження термінів подачі відомостей про бенефіціари

26 травня 2015, 09:06
2943
1
Реклама

Закон № 475 - VIII від 21 травня "Про внесення змін до деяких законів України відносно відомостей про кінцевого власника (контроллері) бенефіціара юридичної особи" був підписаний Президентом 25 травня, офіційно опублікований і набув чинності сьогодні, 26 травня.

Передбачається продовження на 4 місяці термінів представлення відомостей про кінцевих власників (контроллерах) бенефіціарів юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року.

Встановлено, що відомості мають бути подані держреєстраторові упродовж 10 (а не 6) місяців з дня набуття чинності Закону № 1701 - VII.

Від обов'язку представлення відомостей звільняються: релігійні організації; державні і комунальні підприємства; юридичні особи, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві власники (контролери) бенефіціарів таких юридичних осіб співпадають з їх учасниками (членами).

Нагадаємо, що тема можливостей зловживання контролюючими органами інформацією про бенефіціари буде піднята в програмі практикуму "Новації корпоративного законодавства України і його вплив на роботу з нерезидентними компаніями"який відбудеться 11 червня в Києві.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини