Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд визнав обов'язковість доведення вимог про оплату комунальних послуг

Реклама

Дарницький районний суд міста Києва 15 травня 2015 року виніс ухвалу у справі № 753/1683/15-ц і відмовив в задоволенні вимог ТОВ "Рада" про стягнення плати за житлово-комунальні послуги з мешканця будинку, в якому створене ОСМД.

Справа стосується суперечки, яка виникла між мешканцями будинку № 13 по вул. А. Ахматовой і організацією ТОВ "Рада", що управляє. Мешканці створили ОСМД і відмовилися від послуг ТОВ "Рада". Експлуатацією і обслуговуванням багатоквартирного будинку і його прибудинкової території займається ОСМД. ТОВ "Рада" подало пакет позовів до мешканців з вимогою сплатити ж/до послуги. Три попередні ухвали райсуду були винесені Оленою Лужецкой на користь ТОВ "Рада" (детальніше: Ім'ям України : комунальне рабство). За словами адвоката Вадима Колокольникова, що представляє інтереси мешканців, відносно Е. Лужецкой спрямована скарга у ВККС.

На підставі представлених доказів (заява про розірвання договору про надання ж/до послуг; рішення про створення ОСМД, яке прийняло будинок на баланс і є його управителем і балансодержателем; квитанція про оплату ж/до послуг ОСМД, яке і забезпечує їх надання) суддя Сергій Сухомлинов визнав встановленим факт припинення договірних стосунків з ТОВ "Рада" з листопада 2014 року. Тому вимоги позивача про стягнення заборгованості починаючи з листопада 2014 року є безпідставними. До того ж, позивач ТОВ "Рада" не надав належних доказів, що обгрунтовують вимоги про стягнення заборгованості за більше ранній період.

Усі рішення судів Ви можете легко знайти в Системі аналізу судових рішень VERDICTUMствореною для аналітичної роботи з багатомільйонним масивом судових рішень. Якщо Ви ще не користуєтеся системою, замовте тестовий доступ чи придбайте VERDICTUM.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини