Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як відбиратимуться члени Нацагентства з питань запобігання корупції?

24 квітня 2015, 16:03
654
0
Автор:
Реклама

Постановою від 25 березня 2015 року № 170 Кабінет Міністрів затвердив Положення про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посаді членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

Рішення про проведення конкурсу приймається Кабінетом Міністрів. У рішенні визначається уповноважений посадовець Секретаріату Кабміну, відповідальний за проведення конкурсу (далі - уповноважена особа), і терміни формування складу конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії входять: 1) особа, визначена Верховною Радою; 2) особа, визначена Президентом; 3) особа, визначена Кабінетом Міністрів; 4) Голова Нацгосслужбы; 5) кандидати від громадських об'єднань.

Конкурсна комісія починає свою роботу не пізніше, ніж через 3 робітників дня після затвердження її складу з розміщенням відповідної інформації на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів.

Для участі в конкурсі кандидат на посаду члена Національного агентства не пізніше 15 днів з дня розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів інформації про початок роботи конкурсної комісії представляє наступні документи:

1) заява про участь в конкурсі з наданням згоди на проведення спеціальної перевірки і згоди на обробку персональних даних і заяву, передбачену Законом "Про очищення влади";

2) копію паспорта громадянина України;

3) автобіографію;

4) інші документи, передбачені для проведення спеціальної перевірки.

Кандидат на посаду члена Національного агентства може подати також додаткову інформацію відносно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації.

Інформація про час і місце проведення засідання конкурсної комісії публікується на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів не пізніше, ніж за 48 годин до його початку, з відправкою листів-запрошень кандидатам на посаді членів Національного агентства.

Конкурсна комісія на своїх засіданнях:

1) затверджує критерії оцінки кандидатів на посаді членів Національного агентства;

2) розглядає документи, представлені кандидатами;

3) проводить співбесіду з відібраними кандидатами і вибирає шляхом відкритого голосування з числа кандидатів, що пройшли співбесіду, на кожну вакантну посаду 1 кандидата.

Інформація про кандидатів, які були відібрані для проходження співбесіди з конкурсною комісією, і про кандидатів, відібраних конкурсною комісією для призначення на посаду члена Національного агентства, подається Прем'єр-міністрові і оприлюдниться конкурсною комісією на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини