Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Господарський суд Луганської області починає роботу в Харкові

3 квітня 2015, 17:04
2131
0
Реклама

З 6 квітня Господарський суд Луганської області почне працювати в м. Харків за адресою ін. Ленина, 5.

Відповідне розпорядження Вищого господарського суду від 2 квітня № 18-р прийняте у зв'язку з проведенням антитерористичної операції.

Господарський суд Харківської області повинен забезпечити розгляд що поступили на розгляд до 6 квітня 2015 року справ, осудних Госпсуду Луганської області.

Джерело: ВХСУ

Нагадаємо, що листопаді 2014 року робота Господарського суду Луганської області була припинена у зв'язку з неможливістю здійснювати правосуддя через бойові дії. Справи були передані в Госпсуд Харківської області.

Згідно з Указом Президента від 12.11.2014 № 868/2014 у Харків мають бути перенесений Госпсуд Донецької області і Донецький апеляційний госпсуд.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини