Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як визначається дата подачі заяви про упрощенке, відправленого поштою?

2 квітня 2015, 10:11
646
1
Автор:
Реклама

ГФС повідомляє, що якщо заява про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування відправлена поштою, то датою подачі такої заяви вважається дата його вступу в орган фіскальної служби. Ця дата проставляється на першому листі оригіналу документу.

Відповідно до п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу заява подається по вибору платника податківякщо інше не передбачене НК, одним з наступних способів :

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) спрямовується поштою з повідомленням про вручення і з описом вкладення;

3) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови відносно реєстрації електронного підпису підзвітних осіб;

4) держреєстраторові як додаток до реєстраційної картки, яка подається для проведення держреєстрації юрособи або фізичної особи - підприємця з урахуванням вимог п. 291.5 ст. 291 НК. Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається держреєстратором в контролюючий орган одночасно з відомостями з реєстраційної картки.

Джерело: ГФС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини