Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Конференція "Угода про асоціацію: для усіх і кожного"

24 березня 2015, 11:48
638
0
Автор:
Реклама

З моменту підписання знакової в усіх відношеннях Угоди, Асоціація юристів України початку серію заходів, присвячених майбутнім змінам в правовій сфері в результаті підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

"Ми розглядали очікувані зміни в корпоративному праві, в інтелектуальній власності, у сфері АПК, зовнішньої торгівлі і так далі, а провідні експерти галузі давали нам поради про те, як читати і як трактувати відповідні положення", - обкреслив попередню роботу АЮУ в цьому напрямі Президент Асоціації Денис Бугай.

"З моменту, коли Угода про асоціацію стала частиною нашої правової дійсності, пройшла півроку. Ми вже маємо перший успішний досвід практичного застосування положень Угоди, зокрема, експорту товарів, використання режиму преференцій, взаємодії з контролюючими органами. Сьогодні - це одна з основних тим розмови", - прокоментувала Тетяна Слипачукпрезидент Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі (ITFC).

Природно, юристам, які відвідали конференцію, було цікаво почути офіційну інформацію з перших вуст - чого чекати далі, які реформи плануються і яким чином проходитиме гармонізація законодавства на практиці. Про це говорили Валерій Пятницкийрадник Прем'єр-міністра України; Владислава Рутицкаязаступник Міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції; Сергій Устименкозаступник міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції і Пьетро Пореттинезалежний консультант, експерт ITFC, колишній старший юридичний радник EFTA, як у рамках робочих сесій конференції, так і в перервах під час невимушеної розмови.

Під час обідньої перерви Олег Мальский представив майстер-клас "Вихід на ринок ЄС шляхом придбання активів vs товарів -"за" і "проти". Далі робота продовжилася в режимі паралельних сесій. Державні закупівлі, банківська система, інформаційні технології і електронна комерція, торгівля промисловими товарами - представники бізнесу ділилися першим успішним досвідом роботи і застосуванням преференцій, які дає асоціація з Європейським Союзом.

Асоціація юристів України і надалі планує стежити за процесом впровадження і реалізації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини