Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Сьогодні почалося звільнення в запас військовослужбовців, які відслужили рік

18 березня 2015, 12:40
814
1
Реклама

Відповідно до Указу Президента від 14 січня 2015 року № 15 "Про часткову мобілізацію", 18 березня починається звільнення в запас військовослужбовців, які були покликані на військову службу під час мобілізації в особливий період згідно з Указом Президента від 17 березня 2014 року № 303 "Про часткову мобілізацію".

До 1 травня 2015 року підлягають звільненню 35 тисяч 300 військовослужбовців, повідомляє Міноборони.

Пропонуємо звернути увагу на використання термінів :

- звільнення в запас військовослужбовців з військової служби здійснюється, якщо військовослужбовці не досягли граничного віку перебування в запасі і за станом здоров'я придатні до військової служби. Військовослужбовці термінової служби звільняються в запас, якщо вони вислужили встановлені терміни служби, - на підставі Указу Президента. Також передбачені інші підстави для особливого періоду (Закон про військову службу);

- демобілізація - комплекс заходів (рішення про порядок і терміни проведення яких приймає Президент), спрямованих на планомірний переклад національної економіки, органів держвлади і місцевого самоврядування, підприємств/установ/організацій на роботу і функціонування в умовах мирного часу, а Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту - на організацію і штати мирного часу (Закон про мобілізацію).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини