Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У сфері поводження з побутовими відходами готуються законодавчі зміни

18 березня 2015, 11:33
2077
2
Реклама

Громадські екологічні організації, представники бізнесу і органів державної влади обговорили план спільних дій зі збереження довкілля, поводження з побутовими відходами і поліпшення стану благоустрою населених пунктів.

Реформування сфери поводження з побутовими відходами у Україні передбачає розроблений Минрегионом законопроект № 1742 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами". Документ передбачає демонополізацію ринку послуг з переробки і поховання побутових відходів і передачу повноважень органам місцевого самоврядування за твердженням тарифів на послуги з переробки і поховання побутових відходів.

Кромет того, в парламенті зареєстрований законопроект № 2010 "Про внесення змін до деяких законів України відносно забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії". Запропоновано стимулювати виробництво електроенергії альтернативних джерел енергії шляхом збільшення значення коефіцієнта "зеленого" тарифу з 2,07 до рівня 3,15 для суб'єктів господарювання, які роблять електричну енергію з біомаси, біогазу побутових відходів.

Усунути монополію у сфері поводження з відходами упаковки дозволить ухвалення Закону "Про упаковку і відходи упаковки" - відповідний проект, який Минрегион підготував спільно з Мінприроди. Запланована також відміна постанови Кабміну № 915яке містить корупційні чинники.

Джерело: Минрегион

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини