Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

СПФМ повинні повідомляти про підозри в легалізації прибутків або фінансуванні тероризму

23 лютого 2015, 10:26
844
0
Автор:
Реклама

Госфинмониторинг в листі від 4 лютого 2015 року нагадав СПФМ про новий довідник кодів ознак фінансових операцій, які підлягають обов'язковому фінансовому моніторингу.

Відзначається, що 6 лютого набув чинності оновлений Закон "Про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) прибутків, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму і фінансуванню поширення зброї масового знищення". У зв'язку з цим СПФМ повинні використовувати новий довідник кодів при представленні в Госфинмониторинг інформації відносно операцій, які підлягають обов'язковому моніторингу.

При уявленні інформації про фінансові операції, які підлягають внутрішньому моніторингу, а також інформації про підозри відносно діяльності осіб або їх активах, СПФМ рекомендується продовжувати використовувати довідник кодів, викладений в додатку № 3 до Інструкції відносно заповнення форм обліку і представлення інформації.

У разі уявлення Госфинмониторингу інформації про свої підозри відносно діяльності осіб або їх активів СПФМ рекомендується вказувати код "900" - інші фінансові операції, для яких у СПФМ виникають підстави вважати, що фінансова операція проводиться з метою легалізації прибутків або фінансування тероризму.

Окрім цього, інформація про фінансові операції, відносно яких є підстави підозрювати, що вони пов'язані, торкаються або призначені для фінансування тероризму або фінансування поширення зброї масового знищення, реєструється СПФМ у порядку, встановленому наказом Мінфіну від 26 квітня 2013 року № 496.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини