Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дмитро Гадомский очолив комітет IT права Львівського кластера інформаційних технологій

29 січня 2015, 11:45
758
0
Автор:
Реклама

Минулого тижня IT- галузь отримала ще один майданчик для юридичної підтримки бізнесу і нормотворчості : на засіданні загальних зборів Львівського кластера інформаційних технологій і бізнес-послуг було прийнято рішення створити Комітет IT права. Заразом був обраний і його глава - адвокат АТ "Юскутум" Дмитро Гадомский. До новоствореного Комітету увійшли відомі юристи міжнародних і місцевих львівських IT компаній - членів Кластера.

Під час засідання Дмитро презентував концепцію комітету, а також описав його ключові відмінності від аналогічних комітетів в інших профільних асоціаціях:

"Юристів у сфері IT в Україні дуже мало, але це не заважає їм множити мільйони думок з різних питань. Ну, ви знаєте, два юристи - три думки. Розробляючи концепцію комітету ИТ права при Кластері, ми із Степаном Веселовским виходили передусім з необхідності координувати усе активності в цій сфері, і допомагати розвивати галузь саме погодженими діями, а не розрізненими, як це було раніше. У нормотворчості ми плануємо зосередитися лише на декількох ключових проблемах галузі. Поки думаємо яких саме, проте ми проектуємо на себе інноваційний і технологічний імідж Львова, тому я припускаю, що працюватимемо або над "узаконенням" електронних документів, або над легалізацією криптовалют, або ж займемося адаптацією законодавства під розвиток штучного інтелекту. Ну, а наш натуральний юридичний інтелект зосередимо для протистояння спробам чиновників застосувати до IT компаніям звичайні для України, і дикі для Європи, методи роботи", відмітив адвокат, партнер практики IT і медіа права АТ "Юскутум" Дмитро Гадомский.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини