Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ВАСУ почав відправляти процесуальні документи по e - mail

22 січня 2015, 16:50
1705
0
Автор:
Реклама

З 20 січня 2015 року у Вищому адміністративному суді України введена відправка процесуальних документів учасникам судового процесу по електронній пошті.

Відповідно до Тимчасового регламенту обміну електронними документами між судом і учасниками судового процесу, затвердженим наказом ВАСУ від 20.01.2015 № 3, кожен учасник судового процесу має можливість отримувати копії тексту судових рішень, повісток-викликів і повісток-повідомлень в електронному вигляді паралельно з документами в паперовому виді.

Для отримання копії тексту судових рішень, повісток-викликів і повісток-повідомлень в електронному вигляді необхідно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом і учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду) по посиланню: http://mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання копії тексту судових рішень, повісток-викликів і повісток-повідомлень в електронному вигляді. Заявку необхідно роздрукувати: http://www.vasu.gov.ua/pr/info/zayavka-esud/.

Заявка завіряється особистим підписом і подається в канцелярію суду або спрямовується поштою (за адресою: вул. Московська, 8, корпус 5, г. Київ, 01029). Копії тексту процесуальних документів, виданих після дати подачі вказаної заявки до суду, поступатимуть в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, вказаний в заявці.

Джерело: ВАСУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини