Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запропоновано понизити мінімальну орендну плату за землю під фермами

22 січня 2015, 13:45
867
0
Автор:
Реклама

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 1785 про внесення змін до Податкового кодексу відносно оподаткування земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами і тому подібне (автор - депутат від БПП Олег Барна).

Пропонується доповнити ст. 288 Податкового кодексу нормою, згідно якої розмір річної орендної плати не може бути менше 1 % нормативної грошової оцінки для земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами і так далі

Депутат пояснивщо діюча система нарахування орендної плати за землі сільгосппризначення встановлює нижню межу в 3 % грошової оцінки цих земель. Таким чином, для земель під сільськогосподарськими будівлями, дворами, фермами і так далі, враховуючи особливу методику нарахування грошової оцінки цих земель, мінімальний розмір такої орендної плати складатиме 13 500 грн. в рік. На думку депутата, така плата для дрібного сільськогосподарського товаровиробника є непосильною і представляє загрозу згортання дрібного фермерства і наступного занепаду села.

Тому депутат хоче надати місцевій владі ширшу шкалу розміру орендної плати саме за землі сільгосппризначення під господарськими дворами і фермами.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини