Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Судді стурбовані випадками насильства, що почастішали, при рішенні справ

21 січня 2015, 16:12
732
5
Автор:
Реклама

Прес-центр судової влади звернувся до суспільства з проханням зрозуміти неприпустимість застосування зброї в судах і на їх територіях і усвідомити подальшу відповідальність за здійснення протиправних діянь по відношенню до суду і громадян України. Адже все частіше працівники судової системи, відвідувачі судів стають заручниками ситуації, коли окремі особи прагнуть вплинути на суд, його рішення не зовсім законним шляхом.

До недавнього часу мало місце втручання з боку громадськості і громадських організацій в проведення судових засідань, тепер йдеться про надзвичайну ситуацію, коли поряд з будівлею суду прогримів вибух. У Московського райсуду в Харкові 19 січня постраждали 14 чоловік, які не є ні працівниками суду, ні суддями. 4 з них знаходяться у важкому стані в лікарнях.

У прес-центрі відмічають, що в суспільстві формується думка про можливість реформування судової системи або рішення судової справи шляхом насильницьких дій.

Громадськості нагадують, що суд - ця державна установа, місце знаходження великої кількості мирних громадян, які відстоюють свої законні права, а застосування незаконних методів дії на суд і громадян, що знаходяться на його території, є як мінімум протиправним.

Джерело: Судова влада

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини