Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджена форма заяви про видачу довідки з реєстру прав на нерухомість

16 січня 2015, 09:01
3623
0
Автор:
Реклама

Мінюст затвердив форму заяви про надання інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно у формі інформаційної довідки.

Зміни в наказ Мінюсту "Про впорядкування стосунків, пов'язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень" внесені наказом від 26 грудня 2014 року № 2175/5.

Форма довідки затверджена у зв'язку з відкриттям доступу до Реєстру прав на нерухомість (Закон № 1701 - VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно визначення кінцевих выгодоприобретателей юридичних осіб і публічних діячів").

Інформація про зареєстровані права і їх обтяження з Реєстрі, являється відкритою і загальнодоступною. Усі охочі можуть отримати інформацію виключно по об'єкту нерухомого майна в електронній формі через офіційний сайт центрального органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері держреєстрації прав. Для отримання інформації про нерухомість в паперовій формі необхідно подати заяву в орган держреєстрації прав або нотаріусові.

Втратив силу наказ Мінюсту "Про затвердження Порядку доступу нотаріусів до Державного реєстру речових прав на нерухомість".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини