Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Зняті обмеження при компенсації вартості будівництва і реконструкції ферм

13 січня 2015, 14:01
1453
0
Реклама

Верховна Рада 13 січня прийняла Закон про внесення зміни в статтю 17-2 Закону про державну підтримку сільського господарства України відносно потужностей тваринницьких ферм і комплексів (законопроект № 1548).

Зміни внесені з метою здійснення держпідтримки середніх і дрібних з/х товаровиробників шляхом зняття обмежень відносно потужностей тваринницьких ферм і комплексів, які можуть отримати часткове відшкодування вартості будівництва і при їх реконструкції. У перелік об'єктів, вартість яких може бути частково відшкодована, додано доїльні зали і створені на кооперативних началах м'ясопереробні пункти.

Встановлено, що з/х товаровиробникам відшкодовується до 50 % вартості будівництва і реконструкції тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птаха (у тому числі водоплавною і індичок), доїльних залів і створених на кооперативних началах м'ясопереробних підприємств.

До цього була передбачена компенсація вартості будівництва і реконструкції тваринницьких ферм і комплексів з кількістю великої рогатої худоби не менше 500 голів, свиноматок - не менше 1200 голів і птаха - не менше 1 мільйона голів.

Також Законом встановлена компенсація в об'ємі до 30 % вартості закупівлі техніки і устаткування для з/х виробництва, будівництва і реконструкції підсобних підприємств по переробці і зберіганню сільськогосподарської продукції.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини