Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 липня пиво стане алкогольним напоєм

6 січня 2015, 11:20
31802
10
Автор:
Реклама

1 липня 2015 року набувають чинності норми Закону № 71 - VIII від 28.12.2014 про віднесенні пива до алкогольних напоїв. Згідно зі змінами, внесеними в Закон "Про державне регулювання виробництва і обороту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів", з 1 липня до алкогольних напоїв відносяться продукти, отримані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів зі змістом спирту етилового понад 0,5 % (зараз - понад 1,2%) об'ємних одиниць, які вказані в товарних позиціях 22032204, 2205, 2206, 2208 згідно УКТ ВЭДа також зі змістом спирту етилового 8,5 % об'ємних одиниць і більше, які вказані в товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно УКТ ВЭД.

Пиво визначається як насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій зі змістом спирту етилового від 0,5 % об'ємних одиниць, отриманий під час бродіння сусла, що хмелить, пивними дріжджами, такий, що відноситься до товарної групи УКТ ВЭД за кодом 2203.

Крім того, згідно із Законом, слабоалкогольними напоями вважатимуться алкогольні напої зі змістом етилового спирту більше 0,5%а не 1,2%, як це передбачає діюча редакція Податкового кодексу.

Також встановлено, що розлив пива здійснюється в передбачені діючими стандартами скляну тару, металеві банки з харчового алюмінію, полімерні пляшки ПЭТФ, сувенірні пляшки і художньо оформлений посуд із скла, глазурованої кераміки, а також в алюмінієві бочки, бочки з нержавіючої сталі (кеги) і інші види тари згідно діючої нормативної документації.

З 1 січня 2015 року діють зміни, згідно з якими в заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями додатково вказуються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться в місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення ; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться в місці торгівлі, і дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

Також встановлено, що органи ліцензування, уповноважені видавати ліцензії на імпорт, експорт, оптову і роздрібну торгівлю алкогольних напоїв і тютюнових виробів, зобов'язані надати контролюючому органу по місцезнаходженню юрособ, місцю проживання фізосіб-підприємців інформацію про видані, переоформлені, припинені або анулювані ліцензії у 5-денний термін з дня здійснення таких дій.

ЛІГА:ЗАКОН створила Карту законодавчих новацій-2015. Читайте, підписуйтеся на розсилку, будьте в курсі усіх нововведень 2015 року!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини