Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд визначив національний орган стандартизації

28 листопада 2014, 09:02
1103
0
Реклама

Уряд визначив спеціалізоване підприємство в області стандартизації, яке може виконувати функції національного органу стандартизації, - Український науково-дослідний і учбовий центр проблем стандартизації, сертифікації і якості.

ГП "УкрНИУЦ" є провідною науковою установою в області стандартизації з 1991 року (підприємство реорганізовувалася і міняла назва), має науково-технічну базу, фахівців і практичний досвід в цій сфері. Сьогодні це підприємство, серед іншого, здійснює експертизу проектів національних стандартів, видання і поширення національних стандартів, і є розробником засадничих стандартів національної системи стандартизації.

Створення національного органу стандартизації, зокрема, передбачено і Угодою про асоціацію між Україною і Європейським Союзом.

Джерело: Урядовий портал

Створення і функціонування єдиного національного органу стандартизації передбачене Законом № 1315 - VII "Про стандартизацію". Діяльність органу буде спрямована на розробку, прийняття, перевірку, відміну або відновлення дії національних стандартів, кодексів сталої практики. Читайте детальніше: У Україні створюються органи стандартизації і метрології.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини