Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як здійснюється ветеринарний і фітосанітарний контроль при перевезенні товарів через кордон Криму?

3 листопада 2014, 17:05
570
0
Автор:
Реклама

У листі від 28 жовтня 2014 року № 8682/7/99-99-24-01-10-17 ГФС роз'яснила особливості здійснення ветеринарного і фітосанітарного контролю товарів, переміщуваних через адміністративний кордон СЭЗ "Крим".

Ввезення з території СЭЗ "Крим" на материк товарів, що підлягають ветеринарно-санітарному контролюз 13 жовтня тимчасово заборонений. А підтвердженням проведення ветеринарно-санітарного контролю товарів, що вивозяться з материка на територію СЭЗ "Крим", є наявність ветеринарного свідоцтва по формах Ф-1 або Ф-2.

Відносно здійснення фітосанітарного контролю вказано, що результати проведення фитосанконтроля товарів, переміщуваних через адміністративний кордон СЭЗ "Крим", не упевняються відбитками штампів на товаросупровідних документах. Результатом здійснення фітосанітарного контролю товарів, що вивозяться з іншої території України на територію СЭЗ "Крим", є наявність карантинного сертифікату. Фітосанітарні процедури відносно товарів, що ввозяться з території СЭЗ "Крим" на іншу територію України, можуть проводитися в митницях призначення.

За результатами проведення фітосанітарного контролю видається карантинний сертифікат. До внесення змін до Класифікатор документів (затверджений наказом Мінфіну від 20.09.2012 № 1011) карантинному сертифікату привласнюється код 5505.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини