Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Посилена відповідальність за порушення термінів узгодження документації по землеустрою

28 жовтня 2014, 10:51
1348
1
Автор:
Реклама

Минагрополитики повідомило про вдосконалення законодавства у сфері ветеринарії і фітосанітарії, сільгоспмашинобудування, безпеки продовольства, земельних питань, функціонування ринку зерна і так далі

Формуються сприятливі умови для функціонування вітчизняного ринку зерна. Як відмічають в Минагрополитики створені прозорі умови функціонування ринку зерна, встановлення ефективного діалогу між владою і бізнесом.

Приділяється увага вдосконаленню земельних стосунків. Зокрема, введений спрощений порядок розгляди і затвердження землевпоряджувальної документації, процедури відведення земельних ділянок. Істотно скорочені терміни виготовлення документації по землеустрою, спрощена процедура відведення земельних ділянок. Посилена відповідальність органів державної влади - передбачена відповідальність за порушення терміну узгодження документації по землеустрою. Врегульовано питання продажу земельних ділянок державній або комунальній власності або прав на них на земельних торгах у формі аукціону. Законодавчо впорядковано розмежування земель державної і комунальної власності.

За інформацією прес-служби Минагрополитики

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини