Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада ратифікувала угоду про стоительстве залізничного тунеля

3 вересня 2014, 15:35
236
0
Реклама

Верховна Рада 2 вересня прийняла Закон про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект "Бескидский залізничний тунель" (Будівництво Бескидского тунеля) між Україною і Європейським інвестиційним банком (проект № 0092).

Ратифікація угоди є передумовою для початку реалізації Фінансової угоди (Проект "Бескидский залізничний тунель" (Будівництво Бескидского тунеля) між Укрзализныцей і Європейським інвестиційним банком.

ЕИБ надасть позику у розмірі 55 мільйонів євро для фінансування будівництва двоколейного залізничного Бескидского тунеля. Новий тунель будується на відстані 30 метрів від діючого.

Діючий одноколійний тунель побудований за часів Австро-угорської імперії 1886 року і на сьогодні є бар'єрним місцем V Крітського Міжнародного транспортного коридору, який проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України (Триест-Любляна-Будапешт-Братислава-Ужгород-Львов). Але тунель вичерпав свій експлуатаційний ресурс із-за деформації обробки, руйнування дренажної системи і невідповідність габариту діючим нормативним вимогам.

Джерело: Мининфраструктуры

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини