Україна у вересні ратифікує Угоду про асоціацію з ЄС і відразу направить у Брюссель відповідні ратифікаційні грамоти, заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Верховним комісаром ЄС Кетрін Эштон.
Президент виразив упевненість в тому, що призначення парламентських виборів не стане перешкодою для ратифікації Угоди, і відмітив, що текст Угоди залишиться незмінним, а її прийняття сприятиме впровадженню справжніх реформ в Україні.
"Для нас важливо, щоб наші сусіди усвідомили: підписання Угоди між Україною і ЄС не несе для них ризиків і втрат. Ми зацікавлені у взаємовигідних економічних стосунках з усіма сусідами і партнерами", - також відмітив Петро Порошенко.
Крім того, Президент призвав світову спільноту сприяти тому, щоб Україна створила ефективну систему контролю над кордоном з РФ, щоб унеможливити проникнення через кордон зброї, військової техніки і найманців.
За інформацією прес-служби Президента
