Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада схвалила мораторій на нарахування штрафів за несплату кредитів в зоні АТО

14 серпня 2014, 16:47
1924
1
Автор:
Реклама

Верховна Рада ухвалила за основу законопроект № 4313а "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції". Пропонується встановити мораторій на нарахування пені і штрафів на основну суму заборгованості по кредитних зобов'язаннях, громадянах України, місце проживання яких знаходиться на території проведення АТО, або що переселилося з неї в період проведення АТО.

Законопроектом передбачається тимчасове обмеження здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності в період і на території проведення антитерористичної операції.

Також, у зв'язку з ситуацією, яка виникла на сході України, існують проблеми з проведенням реєстраційних дій з реєстрації фізичним особою-підприємцем, і проведенням реєстраційних дій зі зміни місцезнаходження юрособ і місця проживання фізичних осіб-підприємців, законопроектом пропонується законодавчо врегулювати це питання. Також запропоновано автоматично продовжити дію документів дозвільного характерувиданих суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність в зоні АТО.

Крім того, законопроектом передбачається спрощена процедура отримання документів про підтвердження форс-мажору. Торгово-промислова палата України і регіональні торгово-промислові палати по зверненнях суб'єктів господарської діяльності, що здійснюють діяльність на території проведення АТО, зобов'язані надавати довідки по посвідченню (настання) форс-мажорних обставин, виходячи з того, що форс-мажорними обставинами є непередбачені і непереборні обставини, що склалися на території проведення антитерористичної операції незалежно від волі і бажання сторін, настання яких неможливо передбачити при укладенні договору і для протидії яким сторони не можуть вжити заходи, а також встановлення, що у випадку якщо інше не передбачене законом або договором, на час настання форс-мажорних обставин зупиняється виконання договору.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини