Перевірки підприємств, установ і організацій контролюючими органами скасовані Законом про внесення змін до Держбюджету-2014. Такі перевірки до кінця року можуть здійснюватися виключно з дозволу Кабміну або по заявці підприємства про його перевірку.
Тому Укртрансинспекция відмінила перевірки:
- суб'єктів господарювання по дотриманню вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту;
- по місцезнаходженню суб'єктів господарювання у сфері автомобільного транспорту;
- здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб'єктами господарювання у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) вимог законодавства, норм і стандартів.
Крім того, скасовані перевірки дотримання ліцензіатами Ліцензійних умов у сфері автомобільного і залізничного транспорту.
За інформацією прес-служби Мининфраструктуры.
Відмітимо, на сайті Верховної Ради вказанощо Закон про внесення змін до Держбюджету-2014 діючий. Але оскільки додатки до Закону ще не були офіційно опубліковані, він не може вважатися таким, що набув чинності. Згідно позиції Мінюсту, викладеної в листі № 34-48-68вимоги ст. 57 Конституції (про обов'язкове доведення до відома населення законів) можна вважати виконаними у разі, якщо нормативно-правовий акт опублікований повністю.