Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати проголосували за створення вільної економічної зони в Криму

12 серпня 2014, 17:19
469
7
Автор:
Реклама

Верховна Рада ухвалила Закон "Про податковий і митний контроль у вільній економічній зоні Криму і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" (законопроект № 4032а).

Головною метою закону є надання строком на 10 років соціально-економічних стимулів для росту інвестиційної активності, розвитку туристичної інфраструктури і збільшення трудової зайнятості громадян в межах вільної економічної зони Криму (СЭЗ), підняття ролі територіальних громад Криму і міста Севастополя при вирішенні повсякденних питань їх життя, а також попередження скорочення трудової зайнятості громадян України і падіння їх прибутків в результаті введення в АР Крим і місті Севастополі репресивних економічних систем інший країни впродовж термін їх тимчасовий окупація.

СЭЗ Криму вводиться на 10 повних календарних роківпочинаючи з дати набуття чинності Закону. Термін дії СЭЗ Криму може бути продовжений або скорочений окремим Законом. Органом господарського розвитку і управління СЭЗ Криму є компанія, що Управляє, яка є юридичною особою і знаходиться в державній власності.

Потім прийняття у першому читанні законопроект був значно допрацьований.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини