Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Банкам спростять правила перевезення грошей

31 липня 2014, 09:03
119
0
Реклама

Асоціація "Український Кредитно-банківський Союз" розглянула і підтримує проект НБУ про внесення змін до Інструкцію по організації інкасації засобів і перевезення валютних цінностей у банківських установах.

Змінами, запропонованими регулятором, передбачено право банків на використання непанцерованного автотранспорту (до кінця 2015 року) і спецпристроїв для зберігання цінностей для виконання завдань інкасації і перевезення грошових коштів.

Крім того, банкам дозволяється самостійно визначати у своїх внутрішніх документах питання охорони праці інкасаторів; порядок дій членів бригади інкасації; процедуру внутрішнього контролю за використання систем відстежування і відповідальності осіб, що здійснюють моніторинг місцезнаходження оперативного автотранспорту.

Схвалюючи проект в цілому, УКБС запропоновано також надати можливість керівникам банківських установ самостійно вирішуватичи є необхідність устаткування автомобілів оперативною системами відстежування об'єктів, що рухаються. Адже, як відмічають експерти, наявність такої системи не гарантує невтрату автомобіля при озброєному нападі.

За інформацією УКБС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини