Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Новий склад Нацради займеться питаннями інформаційної безпеки

7 липня 2014, 17:26
168
0
Реклама

Петро Порошенко провів зустріч з новими членами Національного радого з питань телебачення і радіомовлення. Це призначені Президентом сьогодні Юрій Артеменко, Владислав Севрюков і Григорій Шверк, а також затверджена Верховною Радою 4 липня парламентська "четвірка" - Катерина Котенко, Олександр Ильяшенко, Ольга Герасимьюк і Олег Черныш.

За словами Президента, попередній склад Нацради був символом корупції, цензури, тиску на засоби масової інформації. А перед новим складом стоять надзвичайно складні завдання, адже сьогодні на перший план вийшли питання інформаційній безпеці.

Президент підкреслив, що Нацрада повинна зайняти жорстку позицію в області інформаційної безпеки, оскільки Україні протистоїть "дуже добре розроблена пропагандистська машина". До того ж, "населення Донбасу вимагає правдивої інформації про Україну", підкреслив Президент. Запланований розробка програми спеціального інформаційного мовлення для Донбасущоб не допустити спотворення фактів в інформуванні про хід подій в Луганській і Донецькій областях.

За інформацією прес-служби Президента

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини