В ході сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів Арсеній Яценюк заявив, що в Україні в результаті реорганізації Міністерства прибутків і зборів буде створена Державна фіскальна служба, яка курируватиме податкові і митні питання.
"У нас створена Державна фіскальна служба України, і я хотів би, щоб до другого числа вони (керівники Миндоходов, - ред.) відзвітували відносно боротьби з податковими ямами, про те, як вони ліквідовували корупцію на митниці або не ліквідували, і про те, як ми працюємо з бізнесом, в першу чергу, органи податкової служби", - заявив Прем'єр. Після такого звіту Кабмін прикмет рішення по кадрових ротаціях.
Відмітимо, що раніше ЗМІ поширювали інформацію (з посиланням на засідання уряду) про створення нової служби з назвою держслужба по прибутках і зборах. Як називатиметься новий орган - стане відомо після обнародування офіційних документів.
Нагадаємо, 1 березня Кабінет міністрів України прийняв рішення про ліквідацію Міністерства прибутків і зборів, планувалося створити податкову і митну служби.
