Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розділові знаки в податковій накладній не свідчать про порушення написання в ній дати

24 квітня 2014, 18:32
301
0
Реклама

Миндоходов надало податкову консультацію з питання, чи вважається податкова накладна заповненою з порушенням у разі, якщо в ній графа 2 "Дата виписки податкової накладної" містить проставлені точки, коми або інші розділові знаки.

Так, в Миндоходов відмічають, що згідно з Порядком заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Миндоходов від 14.01.2014 р. № 10дата складання податкової накладної заповнюється цифрами в наступній послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому точки, коми і інші розділові знаки в даті виписки податкової накладної не проставляються.

Відповідно до пп. 1 п. 14 Близько № 10 в графу 2 податкових накладної вноситься дата виникнення податкового зобов'язання у продавця, тобто здійснення будь-якого з подій, подія раніше, відповідно до вимог п. 187.1 ст. 187 р. V Податкового кодексу України.

Оскільки Порядок № 10 має чіткі вимоги по заповненню дати виписки податкової накладної, то інші дати, які вказуються в податковій накладній, додатку 1 до податкової накладної, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, слід заповнювати в аналогічному порядку без розділових знаків.

При цьому наявність або відсутність точок, ком або інших розділових знаків в графі 2 "Дата виникнення податкового зобов'язання" податковою накладною не є основою для визначення порушень в написанні дати такій податковій накладній.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини