Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Експеримент: заарештоване майно продаватимуть через електронні торги

24 квітня 2014, 17:58
505
3
Реклама

З 1 травня 2014 р. в Києві, Вінницькою, Дніпропетровською і Львівською областях проведуть експеримент по впровадженню реалізації заарештованого майна шляхом проведення електронних торгів. Про це говориться в наказі Мінюсту від 16.04.2014 р. № 656/5яким затверджений Тимчасовий порядок реалізації заарештованого майна шляхом проведення електронних торгів (далі - Порядок). Документ набув чинності у вівторок, 22 квітня.

Документом передбачено, що державний виконавець в строк не пізніше за п'ять робочих днів після закінчення 10-денного терміну подачі заперечень сторін старанного виробництва проти визначення вартості (оцінки) майна або у разі відсутності таких заперечень готує для проведення реалізації майна документи, передбачені Інструкцією по організації примусового виконання рішень, і направляє їх у відповідний структурний підрозділ головного управління юстиції у Вінницькій, Дніпропетровській і Львівській областях, місті Києві, яке забезпечує реалізацію повноваження державний старанний служба Україна.

Для участі в електронних торгах учасник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, платить гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора, подає заявку на участь в електронних торгах за формою, розміщеною на веб-сайті, і виконує інші вимоги, визначені Порядком.

Спори, пов'язані з реалізацією майна, вирішуватимуться в судовому порядку.

Читайте також: "Реалізовувати конфісковане майно будуть на публічних електронних торгах"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини