На підставі звернень підприємців Держпідприємництво звернулося в Мінекономрозвитку і запропонувало внести зміни в ГОСТ 1.3:2004, ГОСТ 1.6:2004 і наказ від 04.11.2013 № 1299 "Про твердження інформаційної і технологічної карток державної послуги з проведення державної реєстрації технічних умов на продукцію і змін до них".
Пропонується:
- відміна необхідності представлення суб'єктом звернення будь-кому додаткових документівокрім заяви про реєстрацію і самих технічних умов (змін в технічні умови);
- відміна необхідності проходження погоджувальних процедур техусловий (змін в технічні умови) в центрах стандартизації, метрології і сертифікації (ГП "Укрметртестстандарт") або інших державних підприємствах;
- встановлення повідомного (декларативного) принципу держреєстрації техусловий на продукцію і змін до них в Мінекономрозвитку України - привласнення канцелярією Міністерства вхідного номера реєстрації технічних умов вважатиметься фактом їх державної реєстрації.
Джерело: Держпідприємництва.
