Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Відмовляти у видачі дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки можна тільки на підставі Закону

8 лютого 2014, 15:52
215
0
Реклама

Вичерпний перелік підстав для відмови у видачі дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки і початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки визначений Законом "Про охорону праці" (далі - Закон). Про це говориться в листі Державної служби України з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва від 20.12.2013 р. № 12162.

Згідно ст. 21 Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізовує держполітику у сфері охорони праці, приймає рішення про відмову у видачі дозволу у випадку:
- непредставлення працедавцем необхідних документів і (чи) їх оформлення з порушенням встановлених вимог;

- представлення недостовірних відомостей або укладення за результатами експертизи, затвердженого або складеного більш ніж за рік до дня подачі заяви;

- встановлення згідно з укладенням за результатами експертизи невідповідності об'єкту експертизи вимогам законів і інших нормативно - правових актів по охороні праці.

Також ст. 10 Закону України про дозвільну систему керівники дозвільних органів, посадовці цих органів, які відповідно до законодавства мають повноваження приймати рішення з питань видачі документів дозвільного характеру, мери міст обласного і республіканського Автономної Республіки Крим значення, голови районних, районних в містах Києві і Севастополі державних адміністрацій, Київською і Севастопольською міських державних адміністрацій, що забезпечують організаційне і матеріально-технічне забезпечення дозвільних центрів і державного адміністратора, державні адміністратори несуть відповідальність за порушення вимога законодавство про дозвільний система у сфері господарський діяльність в порядок, встановлений закон.
Окрім цього, порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, зокрема відмова дозвільного органу суб'єктові господарювання у видачі документу дозвільного характеру на підставах, не встановлених законом, спричиняє за собою накладення штрафу на посадовців від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян (ст. 166-10 Кодексу про адміністративні правопорушення).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини