Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мобільні оператори просять відкликати проекти про створення фонду загальнодоступних телекомуслуг

4 лютого 2014, 17:28
229
2
Автор:
Реклама

Три видатні оператори мобільного зв'язку "Київстар", "Мтс-Україна" і "Астеліт" просять голови Верховної Ради Володимира Рыбака сприяти відгуку законопроектів про створення фонду загальнодоступних телекомунікаційних послуг. Нагадаємо, НКРСИ підтримала створення Фонду загальнодоступних телекомунікаційних послуг.

Оператори підкреслюють, що практично 100% населених пунктів країни знаходяться в зоні покриття мобільних операторів і запропонований в законопроекті варіант забезпечення загальнодоступними послугами зв'язку населення за рахунок розвитку фіксованого зв'язку є неактуальним і економічно необгрунтованим. Також відмічена відсутність у населення значного попиту на послуги фіксованого телефонного зв'язку, як з технологічними її особливостями (прив'язка до фізичного розташування апарату), так і внаслідок росту тарифів на цей вид зв'язку.

Оскільки впродовж останніх років спостерігається технологічне відставання мобільного зв'язку в Україні (більшість операторів не можуть використовувати технології третього і четвертого покоління стандартів мобільного зв'язку), це призводить до стагнації ринку і введення додаткового податкового навантаження для них приведе тільки до посилювання негативної ситуації на ринку.

При цьому, більшість країн світу вже відмовилися від практики створення фондів загальнодоступних телекомуслуг унаслідок розвитку зв'язку нового покоління (у тому числі і безпровідного).

"Просимо Вашого сприяння по відгуку законопроектів № 3842, № 3844які, безумовно, є недоцільними, неактуальними і шкідливими для суспільства і економіки в сучасних умовах"- говориться в листі операторів.

Також оператори вважають, що ухвалення цих законопроектів створить відверто інвестиційне непривабливе середовище на ринку, і сприятиме відтоку наявних інвестицій.

Джерело: proIT.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини