Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Миндоходов планує впровадження єдиної звітності по податку на прибутки фізосіб і ЕСВ

30 січня 2014, 10:47
159
0
Автор:
Реклама

Міністерство прибутків і зборів планує вже найближчим часом впровадити єдину звітність по податку на прибутки фізичних осіб і єдиного соціального внеску. Ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства і була підтримана керівником відомства Олександром Клименко.

За дорученням Міністра, фахівці відомства розробили декілька варіантів об'єднання звітності, які виносяться на обговорення з громадськістю. Зокрема, експерти Міністерства пропонують уніфікувати не лише документообіг, але і бази даних після платників НДФЛ і ЕСВ. Що стосується безпосередньо об'єднаного звіту, то на розсуд підприємців виносяться два варіанти: приєднання відомостей про сплату ЕСВ в загальну декларацію про прибутки або, навпаки, внесення записів про нарахування НДФЛ звітності по сплаті єдиного внеску.

Фахівці Міністерства підкреслюють, що об'єднання звітності - це черговий крок у рамках реформи адміністрування єдиного соціального внеску, яка почалася з передачею в 2013 р. цій функції від Пенсійного фонду до Міністерства прибутків і зборів України. В майбутньому Міністерство також планує розширити можливості для подачі об'єднаної звітності в режимі онлайн.

Пропозиції і зауваження за ініціативою Миндоходов можна направляти на електронну адресу: spddpa@ukr.net. Також можна взяти участь у анкетуванні за проектом нової форми звітності по НДФЛ і ЕСВ.

За інформацією Миндоходов.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини