У розділі 3 "Облік розрахункових квитанцій" книги УРО на РРО в графі "Номера фіскальних чеків по контрольній стрічці" вносяться дані першого фіскального чека на початок робочого дня і дані останнього фіскального чека перед виходом РРО з ладу, в графі 3 "Початок використання" і графі 4 "Закінчення використання" вказується дата, час і серія, номер розрахункової квитанції. У розділі "Облік розрахункових квитанцій і руху готівки" книги УРО на господарську одиницю: в графі 3 "Сума готівки" заповнюється інформація про службове внесення і службову видачу, в графі 4 "Сума розрахунків" вносяться дані про загальну суму розрахунків і по ставці ПДВ 20 %.
Таке роз'яснення по веденню книги УРО надало Миндоходов в листі від 31.10.2013 р. № 22949/7/99-99-18-02-03-17.
Як відмічає Миндоходов, сьогодні суб'єкти господарювання у зв'язку із завчасним придбанням екземплярів книг УРО за формою, встановленої попереднім Порядком реєстрації і ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженим наказом ГСА від 01.12.2000 р. № 614, і відсутністю книг УРО нової форми звертаються в органи прибутків і зборів для реєстрації книг УРО, форма яких затверджена Порядком № 614.
Щоб уникнути скарг суб'єктів господарювання Миндоходов вважає необхідним приймати до реєстрації в органах прибутків і зборів книги УРО, форма яких затверджена Порядком № 614.
Перед реєстрацією книги УРО підприємство повинне забезпечити внесення на титульну сторінку:
- Книги УРО на РРО - інформації про модель і заводський номер зовнішнього модему РРО (у разі його наявності в РРО) і відносно назви і адреси господарської одиниці;
- Книги УРО на господарську одиницю - інформації про місцезнаходження/місці проживання суб'єкта господарювання.
Такі доповнення на титульній сторінці книги УРО завіряються підписом посадовця і друком відповідального підрозділу органу прибутків і зборів.