Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Госпсуди тепер публікують інформацію про справи про банкрутство на сайті ВХСУ

20 січня 2014, 13:24
278
0
Автор:
Реклама

З 19 січня 2014 р. набуло чинності положення Закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом" про офіційне обнародування відомостей про справу про банкрутство на офіційному веб-сайті ВХСУ в мережі Інтернет: www.vgsu.arbitr.gov.ua. Для реалізації цього положення Постановою Пленуму ВХСУ від 17 грудня 2013 р. № 16 затверджено Положення про порядок офіційного обнародування відомостей про справу про банкрутство.

На офіційному сайті ВХСУ у розділі "Обнародування відомостей про справи про банкрутство" господарські суди розміщуватимуть: повідомлення про те, що бере до розгляду заяви про затвердження плану санації боржника до збудження провадження у справі про банкрутство; оголошення про порушення справи про банкрутство, сповіщення про введення процедури санації; повідомлення про визнання боржника банкротом і відкриття ліквідаційної процедури; повідомлення про відновлення провадження у справі про банкрутство боржника у зв'язку з визнанням світової угоди недійсним або його розірванням; оголошення про порушення справи про банкрутство і відкриття процедури санації у відповідності ст. 94 Закони.

Крім того, передбачена можливість подачі боржниками і організаторами аукціонів оголошень / повідомлень в справах про банкрутство. У зв'язку з чим на офіційному сайті ВХСУ оприлюдняться: оголошення про проведення загальних зборів кредиторів в процедурі санації боржника до збудження провадження у справі про банкрутство; оголошення про проведення аукціону з продажу майна боржника; повідомлення про результати аукціону з продажу майна боржника, сповіщення про відміну аукціону з продажу майна боржника.

Також на сайті ВХСУ у відповідному меню можна проглянути усі обнародувані відомості про справи про банкрутство. Працює оперативний пошук даних у справах про банкрутство, який забезпечується інформаційно-пошуковою системою і здійснюється по наступних реквізитах: ідентифікаційний код (номер) боржника, найменування боржника, номер справи, дата здійснення офіційного обнародування, дата і місце проведення аукціону, вид майна, ціна, вид договору, що укладається [для оголошень (повідомлень) про проведення аукціону і його результатів].

Довідково і для зручного користування впровадженою системою на сайті розміщено Положення про порядок офіційного обнародування відомостей про справу про банкрутство і Інструкцію користувача Веб-сайт "Подача боржниками і організаторами аукціонів відомостей про справи про банкрутство".

Для підтвердження відомостей, внесених в електронну форму оголошень / повідомлень використовуються електронні цифрові підписи і електронний друк (для юридичних осіб) акредитованих в Україні центрів сертифікації ключів. Перелік названих акредитованих центрів сертифікації ключів також розміщений на офіційному сайті ВХСУ.

Вільний безкоштовний доступ до офіційно обнародуваним оголошень / повідомленням забезпечується цілодобово і не обмежений територією України.

За інформацією ВХСУ.

Також читайте: ВХСУ роз'яснив, як застосовувати Закон про банкрутство

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини