Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Установам охорони здоров'я запропонують добровільну сертифікацію

27 грудня 2013, 12:57
145
0
Реклама

Міністерство охорони здоров'я України планує ввести добровільну сертифікацію установ охорони здоров'я. Проект відповідного документу вже знаходиться на узгодженні в органах виконавчої влади.

Застосування державного стандарту ISO 9001:2008 "Система управління якістю. Вимоги" для установ охорони здоров'я Міністерство пропонує зробити добровільним, але від цього залежатиме привласнення установі вищої категорії акредитації.

"Коли в закладі відсутня цілісна система координації дій, система управління якістю, яка відповідає європейським стандартам, установа взагалі не може відповідати вищою, європейською, категорії", - підкреслила директор Департаменту з питань якості медичної і фармацевтичної допомоги Тетяна Донченко.

Джерело: прес-служба Мінохоронздоров'я.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини