Точка контакту: як Liga:BOOK може допомогти юристам знайти нових клієнтів?

17.12.2019, 13:46
241
0
Олег Киричук
PR-координатор юридичної фірми "Астерс"

За даними Global Digital Report 2019 середньостатистичний міленіал проводить 6 годин на добу в Інтернеті і розблоковує свій смартфон близько 150 разів в день. Тож "питання для знатоків" – куди першим ділом звернеться людина, у якої виникла нагальна потреба у юридичній підтримці? Відповідь у більшості випадків: почне шукати в Інтернеті.

Потенційні клієнти проводять все більше часу за екранами гаджетів, тож юридичні фірми і окремо практикуючі юристи не можуть ігнорувати глобальний тренд. Всі вони намагаються знайти якомога більше точок контакту з потенційними клієнтами в цифровому світі за допомогою щодня зростаючої кількості digital каналів.

Давайте уявимо ситуацію: практикуючий юрист з сімейного права, наприклад, у Кривому Розі розуміє, що йому потрібно залучати нових клієнтів через Інтернет. Що він, швидше за все, зробить?

У першу чергу, мабуть, створить свої сторінки у соціальних мережах (поки що це безкоштовно). Можливо, запустить міні-сайт сам за допомогою онлайн-конструктора або заплатить кілька тисяч гривень за лендінг чи сайт-візитівку.

Але тільки запустити простий сайт, створити свою сторінку у всіх популярних соціальних мережах і чекати на зливу нових клієнтських звернень – марна справа.

По-перше, процес прийняття рішення про покупку юридичних послуг для клієнтів був і залишається багатоступеневим. Знаючи, що реклама в Україні часто перебільшує або навіть вводить в оману, потенційному клієнту потрібне підтвердження репутації юриста від джерела, якому він може довіряти.

По-друге, через інформаційний шум і колосальну конкуренцію за увагу просто так потрапити на екрани потенційних клієнтів дуже складно. Навіть якщо у вас якісно зроблений сайт і змістовні та красиво оформлені пости в соцмережах.

Особливо це стосується алгоритмів пошуковика Google. Якщо сайт нашого уявного юриста з Кривого Рогу був щойно створений і на ньому ще не багато інформації, то його шанси потрапити на перші сторінки Google за запитом "юрист сімейне право Кривий Ріг" – близькі до нуля.

Як саме Liga:Book може допомогти юристу знайти нових клієнтів?

Інструменти Національного юридичного каталогу України Liga:BOOK можуть допомогти нашому юристу з Кривого Рогу вирішити обидві вищезазначені проблеми.

ЛІГА:ЗАКОН – це один з  найбільш відвідуваних медіа-порталів України і джерело новин, про яке знають і якому довіряють. Відповідно, сам факт розміщення профілю юриста або юридичної фірми на Лізі є позитивним фактором для формування репутації експерта.

У тексті профілю можна і треба розмістити посилання на сайт юриста чи фірми і її сторінки у соціальних мережах. Оскільки ЛІГА:ЗАКОН високо індексується і має потужний рейтинг в Google, гіперлінки з ЛІГА:ЗАКОН допоможуть сайту юриста чи юрфірми так само піднятися у пошуковій видачі.

Ще одним корисним інструментом Liga:BOOK є можливість публікації новин і статей юристів і фірм у каталозі та на ЮРЛІЗІ. Якщо у тексті цих новин і статей будуть правильні ключові слова і лінки на ваш сайт, це теж буде гарним сигналом для Google.

Позитивним є те, що Liga:BOOK пропонує різні тарифні пакети. Тож навіть якщо у нашого юриста з Кривого Рогу поки дуже обмежений бюджет на просування, він зможе протестувати Liga:BOOK безкоштовно або взяти стандартний пакет за буквально 100 доларів на рік. 

Підсумовуючи: чим більше у юриста чи юридичної фірми точок контактів з потенційним клієнтом – тим більше можливостей продемонструвати свої сильні сторони і переконати розпочати співпрацю. І новий каталог Liga:BOOK – це доступний і потенційно дуже корисний інструмент для привернення уваги до окремого юриста або фірми.  

Подготовлено специально для Платформы ЛІГА:ЗАКОН
Связаться с редактором

Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться