Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Приєднуйтесь до ювілейних X Міжнародних арбітражних читань 15 листопада

15.11.2023, 09:00
102
0

15 листопада 2023 року відбудуться ювілейні X Міжнародні арбітражні читання, присвячені 100-річчю від дня народження академіка І. Г. Побірченка
15 листопада 2023 року відбудуться ювілейні X Міжнародні арбітражні читання, присвячені 100-річчю від дня народження академіка І. Г. Побірченка

15 листопада 2023 року відбудуться ювілейні X Міжнародні арбітражні читання, присвячені 100-річчю від дня народження академіка І. Г. Побірченка, засновника українського арбітражу, першого Голови МКАС і МАК при ТПП України.

Захід проходить акредитацію для можливості одержати залікові бали з підвищення кваліфікації адвокатів. Адвокати, які хочуть одержати залікові бали, мають сплатити відповідний збір під час реєстрації.

Читання відбуватимуться у гібридному форматі наживо у Києві з паралельною онлайн трансляцією. Мова конференції - українська з синхронним перекладом англійською.

Про що піде мова:

  • І-ша сесія «Правильний вибір арбітра як запорука ефективного арбітражу».

У форматі відкритої дискусії спікери поділяться практичними порадами щодо вибору арбітра, розкажуть, за якими критеріями добирають арбітрів арбітражні інститути, а також вкажуть на ключові чинники формування ефективного складу арбітражу.

  • Спеціальна доповідь з нагоди 100-річчя з дня народження академіка І. Г. Побірченка «Лицар справедливості»


  • ІІ-га сесія «В гонитві за трендами: досвід застосування нових арбітражних регламентів»

Представники чотирьох міжнародних арбітражних інститутів розкажуть про практику застосування нових редакцій Регламентів, поділяться інформацією щодо нововведень, які були сприйняті користувачами арбітражних послуг найбільш позитивно, а також з огляду на існуючі тренди та вектори розвитку міжнародного арбітражу спрогнозують подальші зміни в адмініструванні та розгляді справ.

Детальніше ознайомитися з програмою конференції можна за посиланням.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись