Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Спори з Гарантованим покупцем: чи розрахуються зрештою з виробниками "зеленої" енергетики та як інвесторам захистити свої інтереси?

5.11.2020, 12:05
98
0

ЛІГА:ЗАКОН і "Василь Кісіль і Партнери" запрошують узяти участь в експертному обговоренні
ЛІГА:ЗАКОН і "Василь Кісіль і Партнери" запрошують узяти участь в експертному обговоренні

Державне підприємство "Гарантований покупець" розрахувалося за електроенергію, придбану за "зеленим" тарифом у серпні, та частково розрахувалося за електроенергію, придбану у вересні. Водночас заборгованість, яка накопичилась перед виробниками "зеленої" енергетики, за електроенергію, придбану в березні - липні, продовжує залишатись непогашеною. На початок жовтня сума невиконаних Гарантованим покупцем зобов'язань становить понад 20 млрд грн. Це кошти, які Гарантований покупець заборгував і має сплатити виробникам "зеленої" енергетики.

Запрошуємо юрисконсультів компаній - виробників "зеленої" електроенергії долучитися до дискусії з експертами й гравцями ринку та обговорити законні інструменти захисту прав виробників й інвесторів.

Формат заходу передбачає безпосередню участь представників компаній - виробників "зеленої енергетики" в обговоренні: ви зможете поділитися власним кейсом й обмінятися своїм баченням з іншими гравцями ринку, отримати відповіді та практичні рекомендації від експертів "Василь Кісіль і Партнери".

Дата проведення: 5 листопада, 10:00 - 11:30, реєстрація та вітальна кава з 9:30.

Місце проведення: конференц-зала, БЦ "ЛІГА", м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 23.

Питання для обговорення:

1. Які шанси стягнення заборгованості з Гарантованого покупця?

2. Чи є підстави вимагати відшкодування збитків?

3. Перспективи звернення до ЄСПЛ.

4. Наслідки підписання меморандуму. Закон про домовленості. Конституційне подання.

5. Інвестиційний арбітраж: чи може це бути вирішенням проблеми та для кого?

У дискусії з учасниками ринку "зеленої" енергетики візьмуть участь експерти юридичної фірми "Василь Кісіль і Партнери":

Олег Качмар,

партнер, Практика вирішення спорів (докладніше про спікера)

Олег Качмар спеціалізується на захисті інтересів клієнтів у судах. Він є визнаним експертом у сфері вирішення спорів (Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients і ТОП-100 найкращих юристів України. Вибір клієнта). Рекомендований Legal 500 у практиці вирішення спорів.

Назар Кульчицький,

партнер, Практика кримінального права, Прецедентне право ЄCПЛ (докладніше про спікера)

Назар Кульчицький спеціалізується у кримінальному праві та кримінальному процесі. Представляє інтереси юридичних і фізичних осіб у Європейському суді з прав людини. Працював Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини.

Реєстрація та організаційні питання - на сайті або за телефонами (044) 538-01-05, +38 093 170 32 23, Світлана Караванова.

Ми дбаємо про ваше здоров'я, тому забезпечимо засобами індивідуального захисту (масками й антисептиком) та створимо умови для соціальної дистанції на місці проведення заходу.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись