Готово!
Матеріали надіслані на вказаний вами email
Виникла помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше
11-12 червня компанія "Кортекс" запрошує на семінар "Будівництво - 2019. Новішали містобудівного законодавства. Нові ДБН. Зміни в проектуванні, експертизі, експлуатації. Реконструкція та перепланування: юридичні аспекти. Будівельне право в рішеннях Верховного Суду"
Спікери:
Берендєєва О. В. - ст. о. директора ДП "Укрдержбудекспертиза".
Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.
Івлєва Н. П. - завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно - технічної експертизи.
Павленко Д. М. - один з найкращих експертів - практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру "Правовий захист БТІ", автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.
Кисіль В. В. -адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting" - лідер в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р. (The LEGAL 500 EMEA - 2016). Рекомендацій міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014.
Кононенко Т. Ю. - член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.
Передставник Мінрегіонбуду.
Що будемо обговорювати:
ПРАВОВІ РЕГУЛЮВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в 2019р.
· Як побудована система нормативних актів у будівництві. Порядок їх взаємодії. Правовий статус ДБН.
· НОВА РЕДАКЦІЯ ДБН Б. 2.2 - 12:2018 "ПЛАНУВАННЯ І ЗАБУДОВА ТЕРИТОРІЙ". Порівняльний аналіз із старими будівельними нормами та попередньою версією.
· Нова редакція ДБН В. 1.1.7-2016 "Пожежна безпека об' єктів будівництва" .
· Будівельна термінологія. Відіа будівництва та їх відмінності: нове будівництво, реконструкція, капремонт (будівельні роботи), капремонт (устаткування), поточний ремонт. Ремонт, реконструкція та перепланування - в чому відмінність. Останні зміни. Неузгодженість щодо терміну "Технічне переоснащення". Чи відрізняється об' єкт будівництва від об' єкту архітектури.
· З чого починається будівельний об' єкт. Проблеми аудиту будівельного майданчика. Аналіз поширених дефектів майданчику.
· Процедура погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання та ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ І ВИХІДНА ДОКУМЕНТАЦІЯ У БУДІВНИЦТВІ.
· Земельні проблеми будівельного майданчика.
· Містобудівна документація. Містобудівна документація на місцевому рівні. Окремі відіа містобудівної документації. Генеральний план населеного пункту, як головний вид містобудівної документації. План зонування. Детальний план території. Як розробляються. Проблемні моменти. Відміна містобудівного розрахунку.
· Містобудівний моніторинг і кадастр.
· Громадський контроль. Громадські слухання.
· Отримання вихідних даних. Містобудівні умови і обмеження для будівництва: порядок отримання; роз'яснення проблемних моментів. Технічні умови: порядок отримання, основні проблеми.
· Завдання на проектування. Особливості та порядок отримання.
ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТІВ БУДІВНИЦТВА. Наказ Мінрегіону № 45 як основне джерело конфліктів при проектуванні.
· Проектна документація та її розробка у будівництві. Зміни до Наказу Мінрегіону № 45. Назва проекту. Стадії проектування. Об' єкти СС2, СС3. Процедура затвердження проектної документації Замовником, якими документами. Внесення змін в проектну документацію. Рекомендації. Відповідальність.
· Оновлений ДБН А. 2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво".
· Проекти підготовчих робіт. Чи є проект підготовчих робіт складовою проектної документації. Хто його розробляє(автор)?
· Проектна документація повторного використання.
· Класи наслідків (відповідальності) будівель та споруд.
· Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішення при реалізації проектів енерго-термомодернізації.
· Експертиза проектної документації: обов'язкова та добровільна. Особливості для об' єкту будівництва - комплексу. У яких випадках не потрібно погодження. Помилки щодо 3-х стадійного проектування. Коли ескізний проект підлягає експертизі. Чи підлягають експертизі стадії, які схвалюються.
· Обов'язкова експертиза згідно ЗУ про ОВНС.
· Експертиза для об' єктів 2-го (СС2) та 3-го (СС3) класу наслідків, якщо будівництво почате до 10.06.2017р.
СЛУЖБА ЗАМОВНИКА. Електронний кабінет замовника. Залучення ліцензованих та сертифікованих виконавців.
· Електронний кабінет Замовника будівництва. Зміни до Порядку реєстрації Повідомлення про качан виконання підготовчих та будівельних робіт.
· Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації при залученні ліцензованих та сертифікованих виконавців.
· Авторський нагляд. Хто є автором проекту, хто є генеральним проектувальником? Зміна автора проекту. Хто такий ГАП, ГІП. Як призначається особа авторського нагляду. Обов' язковість авторства архітектора. Оформлення повноважень для здійснення авторського нагляду. Чи може ГІП бути автором та здійснювати авторський нагляд. Проблеми передачі авторських прав. Хто є автором проекту? Зміна автора проекту. Креслення - ЧИ є авторське право? Як призначається особа авторського нагляду. Чи може ГІП бути автором та здійснювати авторський нагляд. Оформлення повноважень для здійснення авторського нагляду. Чи потрібен ГАП для промислових об' єктів.
· Науково-технічний супровід у будівництві.
· Залучення підрядників (субпідрядників). Заборона втручання Замовника в господарську діяльність Підрядника. Що може перевірити Замовник в калькуляції, не втручаючись в господарську діяльність Підрядника. Що має перевірити Замовник під година погодження договірної ціни.
· Проблема делегування функцій замовника та моделей управління проектом.
ДОЗВІЛЬНА І КОНТРОЛЬНА СИСТЕМА У БУДІВНИЦТВІ. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ КОЖНОЇ ГРУПИ ОБ' ЄКТІВ.
· Практика взаємовідносин суб' єктів містобудування з системою архітектурно - будівельного контролю та нагляду. Органи та їх повноваження. Розпилення. Особливості порядку звернення. Нюанси подачі документів. Повідомлення - коли виникає право на виконання будівельних робіт. Куди звертатись. Рекомендації щодо доказів у випадку спору з інспекцією.
· Підготовчі роботи: що до них відноситься. Процедура узгодження. Можливості звільнення від оформлення підготовчих робіт. Підготовчі чи фактично будівельні роботи - реалії 2019р.
· Контроль достовірності даних при реєстрації декларативних та дозвільних документів.
· Будівельні роботи. Перелік робіт, які виконуються без отримання права на виконання будівельних робіт.
· Введення об' єктів в експлуатацію. Умови в залежності від класу наслідків. Проблемні моменти.
· Розмір пайового внеску та його розрахунок. Можливості звільнення від сплати пайового внеску. Питання передачі ятерів забудованих за межею земельних ділянок.
· Практика проведення перевірок у будівництві. Право інспектора на вилучення конструктивних елементів : ризики учасників будівництва, можливості їх мінімізації. Хто має право заходити на перевірку крім інспекторів. Як ідентифікувати тихий, хто приходити з інспекцією("залучені особини"). Як обмежити довільний доступ "контролерів" на об' єкт будівництва.
· Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур у будівництві. Проблеми розрахунку процесуальних строків. Як мінімізувати ризики щодо недотримання процесуальних строків.
НОВІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ.
РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВ НА НЕРУХОМІСТЬ. Вдосконалення реєстраційних процедур. Ризики для об' єктів нерухомості. Як захистити право власності.
БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА ПЕРЕПЛАНУВАННЯ : юридичні аспекти.
ФОРМИ ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ.
· Форми звітних документів у вітчизняному законодавстві та за проформами FIDIC.
· Кореспонденція форм КБ-2в, КБ-3 з формами звітності в контрактах FIDIC.
ПРАВО НЕРУХОМОСТІ У РІШЕННЯХ ВЕРХОВНОГО СУДУ. Нова судова практика.
САМОЧИННЕ БУДІВНИЦТВО. Проблемні об' єкти нерухомості та їх виведення в правове полі.
Дивіться повну програму та реєструйтесь тут >>>
Якщо у Вас є питання, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46
Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.