Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

25 травня - семінар "ВИКОРИСТАННЯ ВЕКСЕЛІВ, ЦБ, БАНКІВСЬКИХ СХЕМ для оптимізації розрахунків"

25.05.2017, 17:41
2251
0

Для КЕРІВНИКІВ, ЮРИСТІВ, ФИН. ДИРЕКТОРІВ.
Для КЕРІВНИКІВ, ЮРИСТІВ, ФИН. ДИРЕКТОРІВ.

25 травня в Києві семінар "ЕФЕКТИВНІ СХЕМИ ВИКОРИСТАННЯ БАНКІВСЬКИХ ПРОДУКТІВ, ВЕКСЕЛІВ, ЦІННИХ ПАПЕРІВ для оптимізації розрахунків з бюджетом, персоналом, дебіторами, кредиторами. Профілактика виникнення боргу. Оптимізація фінансових потоків в 2017 році".

Запрошуємо Вас на новий унікальний семінар, який уперше проводиться в Україні. Як відомо, оптимізація фінансових потоків здійснюється в основному фінансово - юридичними методами. Бухгалтерія - це лише інструмент реалізації відпрацьованих моделей. Тому семінар в першу чергу розрахований на керівників, фінансових директорів, юристів. Але також буде корисний і головним бухгалтерам. Кращі експерти України покажуть РЕАЛЬНО ПРАЦЮЮЧІ СХЕМИ ОПТИМІЗАЦІЇ РОЗРАХУНКІВ з дебіторами, кредиторами, бюджетом, персоналом з використанням БАНКІВСЬКИХ ПРОДУКТІВ (як стандартних, так і індивідуальних), ВЕКСЕЛІВ І ЦІННИХ ПАПЕРІВ. В якості бонуса розглянемо також способи оптимізації ПДВ і податку на прибуток.

Програма:

БЛОК 1. Ефективне використання фінансових активів компанії в розрахунках з бюджетом, персоналом, дебіторами, кредиторами із застосуванням банківських продуктів і цінних паперів.

Формування оптимальної структури фінансових потоків підприємства.

· Інвентаризація фінансових активів (грошові кошти; цінні папери; боргові зобов'язання; ліквідна, сумнівна і безнадійна дебіторська заборгованість).

· Ранжирування монетарних зобов'язань (поточні, термінові і прострочені зобов'язання).

· Вибір фінансових інструментів для проведення розрахунків (власні і притягнені засоби, гарантії, акредитиви, цінні папери і деривати).

· Вексель - універсальний фінансовий інструмент (боргове зобов'язання, засіб платежу, цінний папір, старанний документ).

· Побудова оптимальної системи розрахунків. Ефективне використання банківських продуктів, фінансових активів і інструментів в розрахунках з дебіторами, кредиторами, бюджетом, персоналом).

Розрахунки з дебіторами. Можливі варіанти. Працюючі схеми.

· Залучення оборотних коштів під заставу ліквідної дебіторської заборгованості (кредитні ресурси, засобу інвесторів - резидентів і нерезидентів України).

· Реструктуризація і погашення сумнівної дебіторської заборгованості (векселі дебіторів з поручительством власників - фізичних осіб).

· Використання безнадійної дебіторської заборгованості як засоби платежу (інструмент для погашення кредиторської заборгованості).

· Примусове стягнення боргу за прискореною юридичною процедурою (на підставі старанного напису нотаріуса).

· Диверсифікація фінансових ризиків і профілактика виникнення боргу (вексельна обмовка в розрахунках за товари, роботи, послуги).

Розрахунки з кредиторами.

· Реструктуризація зобов'язань по комерційних і банківських кредитах (забезпечення - ліквідна дебіторська заборгованість).

· Розрахунки з кредиторами притягненими грошовими коштами і іншими засобами платежу (кредитні ресурси, засоби інвесторів, гарантії, акредитиви, векселі).

· Проведення розрахунків у разі арешту засобів на поточних рахунках (здійснення платежів іншими фінансовими інструментами).

· Нейтралізація курсових коливань при розрахунках в національній валюті (валютна обмовка в розрахунках за товари, роботи, послуги).

· Погашення заборгованості до закінчення терміну позовної давності (без виникнення додаткових зобов'язань по оподаткуванню).

Податкове планування і оптимізація платежів до бюджету.

· Оптимізація фінансових потоків на загальній системі оподаткування (податок на прибуток, ПДВ, ЕСВ).

· Аутсорсинг на єдиному податку (податок на прибуток, НДФЛ).

· Кредитно-депозитні операції (відсотки і комісії з кредитних послуг включаються до складу витрат).

· Операції з цінними паперами і дериватами (такі операції не є об'єктом оподаткування ПДВ).

БЛОК 2. Способи оптимізації ПДВ.

· Зниження податкового навантаження по ПДВ за допомогою зменшення об'єкту і бази оподаткування. Переклад ПДВ на іншого платника.

· Використання операцій, по яких не виникає об'єкт оподаткування ПДВ для зниження податкового навантаження.

· Відстрочення дати нарахування ПДВ. Як "відсунути" нарахування податкових зобов'язань. Нарахування ПДВ на стику періодів. Відстрочення платежів до бюджету за допомогою умов договору.

· Посередницькі операції.

· Зміна предмета договору як метод оптимізації податкового навантаження по ПДВ. Договір зберігання договори давальницької переробки, договори про надання послуг - використання в цілях оптимізації.

· Розподіл ПДВ між пов'язаними платниками податків.

· "Безтоварні" і фіктивні угоди. Захист податкового кредиту.

· Податкові накладні В 2017 г: нові можливості для покупця і нові риски для продавця. Помилки, які не небезпечні покупцям.

БЛОК 3. Оптимізація податку на прибуток.

· Використання концепції нової редакції податкового кодексу для оптимізації податку на прибуток.

· Оптимізація податку на прибуток через механізми облікової політики в 2017 році

· Активи в операціях податкового планування.

· Основні засоби: оптимізаційні можливості.

· Резерви і забезпечення в податковому плануванні.

· Оптимізація податку на прибуток з використанням класифікації витрат і їх впливу на фінансовий результат.

· Нематеріальні аспекти оптимізації податку на прибуток.

· Інші можливості оптимізації податку на прибуток В 2017г.

________________________________________________________________________________________________

Спікери:

Гурмицкий Ігор Іванович - Радник Голови правління одного з найбільших банків України. Експерт по оптимізації розрахунків і оподаткування з використанням банківських кредитно-депозитних схем, цінних паперів, векселів, ИСИ.

Папырина Ольга Григорівна - заст. головного редактора газети "Бухгалтерія". Сертифікований бухгалтер-практик (CAP). Автор численних публікацій в періодичних бухгалтерських виданнях.

Твердомед Андрій Григорович - Член Громадських колегій Комітету Верховної Ради з питань податкової політики, член Громадської колегії при ДПА України (ДПАУ), почесний президент Асоціації податкових консультантів, оглядач по податках газети "Бізнес".

________________________________________________________________________________________________

Оформити заявку на участь

Програма семінару

Додаткова інформація (044) 451-88-12 (067) 403-45-46 (050) 312-34-73

Наш сайт: desyatka.com.ua

Найближчі заходи:

________________________________________________________________________________________________

ДЕЛОВОДСТВО І АРХІВНА СПРАВА в УКРАЇНІ. Нові методи організації. Нові законодавчі зміни і практика їх впровадження. Електронний документообіг і його застосування. ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ ПІДПРИЄМСТВА.

23 - 24 травня, Київ.

________________________________________________________________________________________________

ДОГОВІРНІ СТОСУНКИ. Укладення, внесення змін, розірвання господарських договорів. Спори, що виникають з договірних стосунків. Нова судова практика виконання договорів.

1 - 2 червня, Київ.

________________________________________________________________________________________________

РЕФОРМА ДОЗВІЛЬНОЇ СИСТЕМИ у БУДІВНИЦТВІ в 2017 році.. Дозвільні процедури і дозвільна документація з 10.06.2017 року. Ліцензування і сертифікація. Імплементація норм ЗУ № 1817 - VII.

8 червня, Київ.

________________________________________________________________________________________________

БУДІВНИЦТВО в 2017г. НОВІ ЗМІНИ. ДОЗВІЛЬНА СИСТЕМА - НОВА МОДЕЛЬ. Дозвільні процедури. Дозвільна документація. Ліцензування і сертифікація : нові зміни. Державний архітектурно-будівельний контроль і нагляд. Ціноутворення, проектування, експертиза, експлуатація з урахуванням норм ЗУ № 1817.

8 - 9 червня, Київ.

________________________________________________________________________________________________

ЗЕМЕЛЬНІ СТОСУНКИ В УКРАЇНІ В 2017 г. Нові зміни в земельному законодавстві і практика їх застосування. ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА. АРЕНДА ЗЕМЛИ. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ. ПОДАТОК НА ЗЕМЛЮ І ОРЕНДНА ПЛАТА. Оптимізація обов'язкових земельних платежів.

15 - 16 червня, Київ.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись