Готово!
Матеріали надіслані на вказаний вами email
Виникла помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше
8 жовтня 2015 року Верховною Радою України в першому читанні прийнято проекти Законів України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (№ 2506а), "Про виконавче провадження" (2507а).
Наразі законопроекти схвалені профільним комітетом Верховної Заради України до іншого читання та очікується їх прийняття Парламентом в цілому на найближчих пленарних тижнях.
Законопроекти "Про виконавче провадження" та "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" передбачають впровадження комбінованої системи виконання рішень шляхом модернізації служби державних виконавців та запровадження інституту приватних виконавців, що є новелою в українському законодавстві, визначають основи організації та діяльності з примусового виконання рішень державними та приватними виконавцями, їх завдання та правовий статус худо.
Якісно нові процедурні механізми виконання рішень реалізовано в проекті закону "Про виконавче провадження". Так, законопроект передбачає формування відкритого Єдиного реєстру боржників, запроваджує автоматизацію процедур виконання рішень шляхом електронної реєстрації документів, повного фіксування процесуальних рішень та виконавчих дій в автоматизованій системі, оптимізує рядки проведення виконавчих дій, посилює відповідальність боржника у виконавчому провадженні, істотно підвищує розміри штрафів, що накладаються виконавцем, визначає перелік питань, що не можуть виконуватися приватними виконавцями худе.
Також впроваджується інститут суднового контролю за виконанням рішень, що забезпечить повноцінну реалізацію особині права на справедливий суд, оскільки виконання суднового рішення є невід'ємним елементом права на судовий захист, передбаченого статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Про це та інше пропонуємо поговорити на круглому столі на тему: "Реформа виконання судових рішень в Україні: гостра необхідність впровадження", організованому спільно Асоціацією правників України, Міністерством юстиції України та компанією ЛІГА :ЗАКОН.
Захід відбудеться: 16.03.2016 року про 16:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ".
У заході візьмуть доля:
1. Костянтин Красовский, керівник Головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України;
2. Довидас Виткаускас, Глава експертної місії Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції";
3. Сергій Шкляр, заступник Міністра юстиції України;
4. Юліан Хорунжий, член Правління Асоціації юристів України, член Робочої групи при Адміністрації Президента України по реформі системи виконання судових рішень, партнер ЮФ "Арио", адвокат (модератор).
5. Руслан Сидорович, народний депутат України;
6. Валентина Данишевская, директор Центру комерційного права;
7. Ігор Миколаїв, юридичний радник Центру комерційного права;
8. Ірина Мостова, начальник відділу нормативно-методичного забезпечення Департаменту державної старанної служби Міністерства юстиції України;
9. Андрій Авторгов, голова підкомітету "Старанного виробництва" Комітету з конкурсного права Асоціації юристів України;
10. Ірина Сербин, голова Комітету з конкурсного права Асоціації юристів України адвокат;
11. Євгеній Рокитский, міжнародний експерт, радник ЮФ "Арио";
12. Олексій Воронько, керівний партнер ЮФ "Арио", адвокат;
13. Владислав Филатов, член Ради Комітету з конкурсного права АЮУ, адвокат;
14. Віталій Тытыч, член Ради Комітету з конкурсного права АЮУ, Віце-президент ОО "Всеукраїнська саморегулируемая організація фахівців конкурсного процесу", адвокат;
15. Сергій Донков, Віце-президент ОО "Всеукраїнська саморегулируемая організація фахівців конкурсного процесу";
16. Представник Незалежної асоціації банків (уточнюється);
17. Костянтин Сілкін, Перший заступник Директора Департаменту державної виконавчої служби МЮУ.