Готово!
Матеріали надіслані на вказаний вами email
Виникла помилка.
Спробуйте повторити запит пізніше
Чи доступна інформація з генерального плану для забудовників? Що таке містобудівні умови і з якими обмеженнями для будівництва доведеться зіткнутися? Що можна змінити в проектній документації в процесі будівництва? Коли будівельна експертиза обов'язкова? Як відрізнити капітальний ремонт від перепланування або реконструкції? Чи зможуть громадяни переводити садові і дачні будинки в житлові і реєструвати місце проживання? Відповіді на ці і багато інших практичних питань можна буде отримати 1 серпня під час бізнес-практикуму "Усе про будівництво 2014: проект і документація, експертиза і порядок робіт, реєстрація і експлуатація. Виявлені практикою проблеми і способи їх рішення" у Києві.
Передбачений аналіз нових ініціатив Минрегионстроя і законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно переобладнання і перепланування жител". Також мова піде про те, як визначити категорію складності об'єкту будівництва у світлі останніх змін в ДСТУ-Н Би В. 1.2-16: 2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) і категорії складності об'єктів будівництва", які набули чинності в 2014 р.
Окрема увага буде приділена порядку виконання будівельних і підготовчих робіт, протиріччям в регулюванні процедури подачі документів в органи ДАБК і виявленим практикою основним проблемам нової системи реєстрації, особливостям реєстрації речових прав на нові побудовані (реконструйовані) об'єкти.
Крім того, програма практикуму включає розгляд питання пайової участі в розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури, процедури його розрахунку і сплати, проблеми здачі в експлуатацію і підключення об'єктів будівництва. Буде дана характеристика механізмів продажів на етапі будівництва і озвучена практика застосування за останні роки.