Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Договір в господарській діяльності. Новації судової практики

12.06.2014, 15:37
220
0

12 червня в Києві відбудеться практикум "Ефективна договірна робота в нестабільний період. Детально про постачання і оренду"
12 червня в Києві відбудеться практикум "Ефективна договірна робота в нестабільний період. Детально про постачання і оренду"

У більшості бізнес-структур, незалежно від розміру, є безліч правових аспектів, якими повинен займатися юрист. Одним з ключових є договірна робота. Для успішного функціонування бізнесу необхідно регламентувати бізнес-процеси на всіх стадіях проходження договірних документів. І правильно налагоджена система договірної роботи в компанії запобігає помилкам, а іноді допомагає уникнути виникнення багатьох судових суперечок.

У українському малому і середньому бізнесі склалася практика, при якій робота з договорами часто доручається фахівцям, для яких вона не характерна. І якими б хорошими у своїй справі професіоналами не були бухгалтери і економісти, вони не є фахівцями з господарського права, частенько допускають серйозні помилки. Тим більше такі фахівці не відстежують усі зміни в нормативних актах і тенденціях судової практики. Не завжди устигають робити це і юристи компаній через великий об'єм роботи.

Актуальні питання складання і укладення договорів в господарській діяльності - тема практикуму "Ефективна договірна робота в нестабільний період. Детально про постачання і оренду"який відбудеться 12 червня в Києві. Мова піде про мінімізацію ризиків зловживань з боку контрагентів і новації судової практики, деякі новації числення термінів зобов'язань в господарському обороті, визначення ціни з прив'язкою до курсу іноземних валют і поширені помилки, способи запобігання знеціненню договірних цін. Також в програмі - складання, укладення і супровід договору з мінімізацією можливості визнання його "никчемом" або недійсним за ініціативою фіскальних органів.

Окрема увага у рамках заходу буде приділена особливостям договорів оренди (суборенда), постачання, запоруки, позики, поручительства, найму, консигнації, зберігання. Передбачений аналіз конкретних випадків, прикладів з практики і позиції судів в 2014 р.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись