Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Комітет АПУ надав зауваження та пропозиції до проєкту Закону щодо вдосконалення діяльності АМКУ

7 июля 2023, 12:35
102
0
Реклама

Комітет Асоціації правників України з конкуренційного права (далі - Комітет АПУ) звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з економічного розвитку Дмитра Наталухи й народних депутатів Давида Арахамії, Роксолани Підласої та Олександра Корнієнка щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України» №9330 (далі - Законопроєкт).

Вищезазначений Законопроєкт було зареєстровано в Верховній Раді 26 травня 2023 року. Комітет ВР з питань економічного розвитку 29 травня 2023 року рекомендував визначити Законопроєкт невідкладним і скоротити строк внесення альтернативних законопроєктів.

Комітет АПУ звертає увагу на те, що низка положень Законопроєкту містять окремі положення, котрі не відповідають принципу верховенства права та створюють передумови для порушення прав суб'єктів господарювання, а також не відповідають зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу (acquis ЄС).

Експерти Комітету АПУ надали зауваження та пропозиції (ознайомитися з ними можна за цим посиланням) і звернулися із проханням врахувати їх при доопрацюванні Законопроєкту.

Також Комітет АПУ нагадав про зауваження й пропозиції до однойменного проєкту Закону України №5431, з якими Асоціація зверталася раніше, та попросив врахувати їх при розгляді вищезгаданого проєкту законодавчого акта, який містить відповідні положення, аналогічні положенням Законопроєкту.

Асоціація правників України завжди готова до відкритого діалогу з органами державної влади та уважно стежить за законодавчими ініціативами Верховної Ради України.

Чому адвокати у кримінальних справах обирають LIGA360? Це рішення, що містить все українське законодавство й судову практику (доступно для користувачів LIGA360) й аналізує їх на основі штучного інтелекту. Таким чином, адвокати вмить можуть знайти найкращі аргументи для кожного кейсу і вибудувати ефективну стратегію. Замовте LIGA360: Адвокат НААУ прямо зараз.

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости