Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

АПУ запрошує 16 березня на круглий стіл «Врегулювання заборгованості фізосіб, які постраждали внаслідок війни — баланс інтересів боржників та кредиторів»

7 марта 2023, 13:38
42
0
Реклама

Комітет Асоціації правників України з банківського, фінансового та страхового права, Комітет АПУ з конкурсного права спільно з Проєктом USAID «Реформування фінансового сектору» запрошують до участі в круглому столі «Врегулювання заборгованості фізичних осіб, які постраждали внаслідок війни - баланс інтересів боржників та кредиторів».

Учасники:

· Роберт Бонд, керівник Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору»;

· Валерія Коломієць, заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції;

· Юрій Моісеєв, Голова Комітету АПУ з конкурсного права, арбітражний керуючий, адвокат;

· Олена Коробкова, голова Ради Незалежної Асоціації Банків України;

· Володимир Маранди, заступник начальника управління по роботі з фізичними особами департаменту врегулювання боргових зобов'язань АБ «УКРГАЗБАНК»;

· Олена Дмітрієва, перша заступниця Голови Правління АТ «КБ«ГЛОБУС».

Модераторка:

Анастасія Воронова, Голова Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права, експертка з юридичних та регуляторних питань Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору».

Програма заходу доступна за посиланням.

Дата й час проведення: 16 березня 2023 року, 13:30.

Місце проведення: Radisson Blu Hotel, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22 / онлайн (платформа Zoom).

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за цим посиланням. Інструкція для долучення до заходу через платформу Zoom буде надіслана кожному після реєстрації. Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію в разі набрання максимально можливої кількості учасників.

З усіх питань щодо заходу та можливості партнерства звертайтеся до Секретаріату АПУ за тел. +38 066 495 30 14 або за електронною адресою komitet@uba.ua. Контактна особа - Вікторія Мотя.

Як зручно стежити за правовою картиною дня? LIGA360 стежитиме за законодавчими змінами для тебе. Налаштуй свій моніторинг вже сьогодні.

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти

Похожие новости