Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єдиний податок за ставкою 2%: ДПС нагадала про табу

Реклама

Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку, який визначений статтею 292 ПКУ, розповсюджується на суб'єктів господарювання, які зареєструються платниками єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки доходу. Про це нагадали в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Так, доходом платників єдиного податку (фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб) є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в:

  • грошовій формі (готівковій та/або безготівковій);

  • матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 статті 292.3 ПКУ.

При цьому, відповідно до пункту 291.6 статі 291 ПКУ платники єдиного податку першої-третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

Враховуючи зазначене, ДПС нагадала, що платники єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки доходу не мають права здійснювати розрахунки у негрошовій формі, у тому числі залік зустрічних однорідних вимог, бартерні операції тощо.

Читайте також: Набув чинності Закон щодо скасування податків на ввезення авто

Працюєте з договорами в умовах воєнного стану? Спробуйте функціонал Contractum в LIGA360. Типові шаблони договорів українською та англійською мовами, аналіз тексту договору й перевірка помилок, моніторинг основних сутностей договору. Замовляйте за посиланням.

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти

Похожие новости