Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні запустили портал повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф

Реклама

Кожен може долучитися до арешту та конфіскації майна агресора - в Україні запустили портал повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Український Task Force з розшуку, арешту та конфіскації активів причетних до воєнних злочинів росії запустив Портал повідомлень викривачів про активи осіб, причетних до агресії росії проти України.

«Для компенсації потерпілим та відбудови нашої країни ми розшукуємо майно воєнних злочинців, щоб мати змогу арештувати його в рамках кримінальних проваджень, а згодом конфіскувати. Кожен може допомогти нашій Task Force знайти активи російських чи білоруських посадовців, лідерів думок та всіх, хто організаційно, фінансово та інформаційно підтримує війну в Україні. Через новий ресурс ви можете швидко та зручно поділитися з нами відомою вам інформацією про їхні статки», - пояснила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Зазначається, що можна повідомити інформацію про майно згаданих осіб за кордоном. Наприклад, про:

  • квартири у Великобританії;

  • маєтки у США, Канаді та будь-яких інших країнах;

  • золоті злитки у Швейцарії;

  • яхти, зашвартовані у країнах ЄС.

Повідомлення необхідно подавати про активи, інформація про які ще не з'являлася у ЗМІ та невідома широкому загалу.

За бажанням, повідомлення на Порталі можна подати анонімно.

Подати повідомлення можна трьома мовами: українською, англійською та російською. 

«Важливо, що повідомивши про статки навіть анонімно ви можете отримати шанс на значну фінансову винагороду. Адже за певних умов у багатьох країнах, таких як Україна, США та Великобританія, для викривачів передбачена матеріальна винагорода - 10% від вартості активів. Та найголовніше, що ваше повідомлення - внесок у закінчення війни в Україні!», - додав Голова НАЗК Олександр Новіков. 

Після опрацювання НАЗК передаватиме дані про активи до Офісу Генерального прокурора для їх арешту після оголошення підозр особам, які є їх власниками або бенефіціарами, та до Міністерства закордонних справ України для заморожування активів, відшкодування за їх рахунок шкоди, заподіяної вчиненням злочинів проти людяності, вбивством тисяч мирних громадян. 

Читайте також: Примусове вилучення в Україні об'єктів рф та її резидентів. Посилення відповідальності за мародерство

Проєкт LIGA360 “БІЗНЕС ПІД ЧАС ВІЙНИ” - оперативно про головне: новини, НПА, аналітика, відповіді на "гарячі" питання". Переходьте за посиланням

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти

Похожие новости