Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Парламенті зареєстрували законопроект про заборону Московського патріархату на території України

Реклама

В Парламенті зареєстровано законопроект № 7204 "Про заборону Московського патріархату на території України".

Законопроектом пропонується заборонити діяльність Московського патріархату - російської православної церкви та релігійних організацій, які є частиною російської православної церкви, в тому числі Української православної церкви.

Крім того, передбачається, що вся церковна власність найвищих органів церковної влади та управління Російської православної церкви в Україні та релігійних організацій, які є частиною Російської православної церкви в Україні, в тому числі Київської митрополії Української православної церкви, синодальних установ, управління єпархій, впродовж 48 годин з дня ухвалення цього закону інвентаризується і націоналізується, у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

У випадку ухвалення цього Закону, релігійні громади, монастирі і духовні навчальні заклади Московського патріархату зможуть змінити свою підлеглість впродовж 14 днів з дня набрання ним чинності відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Читайте також: Прискорено вступ в дію закону щодо військового капеланства: що передбачено?

Найважливіші питання для бізнесу під час війни: організація господарської діяльності, персонал, податки, звітність, мито тощо. Все це і багато іншого в аналітичному проекті від LIGA ZAKON.

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости