Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 березня строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на 5 років

Реклама

З 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на 5 років. Про це повідомила Державна міграційна служба України на своїй сторінці у Facebook.

Відповідну постанову № 170 Кабмін ухвалив 28 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією рф та введенням воєнного стану на усій території України.

Крім того, до паспортів батьків або законних представників здійснюється вклеювання фотокартки дітей із зазначенням їх персональних даних. Ця інформація посвідчує їхню особу та підтверджує громадянство України.

Продовження строку дії паспортів, вклеювання фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників, здійснюють територіальні органи/територіальні підрозділи ДМС, а також посольства та консульські установи України.

"Але ворог підлий і підступний. Він націлений, у тому числі, і на заволодіння конфіденційною інформацією про громадян України. Ми свідомо прибрали адреси розташування наших територіальних підрозділів - це вимушений захід в інтересах національної безпеки", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Допомога армії України: куди можна перерахувати кошти

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти

Похожие новости